o nas

Sonar

To agencja, która zajmuje się kompleksową organizacją eventów, takich jak: wyjazdy integracyjne, team building, akcje promocyjne, koncerty, festiwale, bankiety, konferencje, pikniki firmowe, gry terenowe.

Atrakcje jakie wykorzystujemy podczas eventów to m.in.: quady, skutery, samochory terenowe, łodzie, motorówki, jacht, paintball, kajaki i wiele innch. Dysponujemy również zapleczem technicznym. W naszej ofercie posiadamy hale namiotowe, dekoracje, sceny, oświetlenie estradowe, nagłośnienie, kompletne strefy gastronomiczne, ogródki piwne. Załatwiamy wszelką dokumentację dotyczącą imprez masowych i kulturalnych.

Doświadczenie jakie zdobyliśmy, pozwala nam podchodzić do przedsięwzięć profesjonalnie, solidnie, kreatywnie i rzetelnie. Motywację czerpiemy z zadowolenia klienta i uczestników naszych imprez.

Dla nas praca to pasja i przyjemność, dlatego wkładamy w nią serce i staramy się sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom. Sprawujemy nadzór nad przygotowaniem i przebiegiem każdej imprezy.

Nasz zgrany i doświadczony zespół tworzą instruktorzy sportów, ratownicy, kierowcy rajdowi, pasjonaci sportów ekstremalnych oraz inni zapalency. Wspólpracujemy z profesjonalnymi podwykonawcami, klubami, restauracjami, teatrami, hotelami, itp. Organizowane przez nas imprezy prowadzą znani i lubiani konferansjerzy.